Konkursų maratonas užbaigtas dar vienu laimėjimu

2023 05 02

Balandžio 27-28 d. parodos „Resta“ metu vyko tarptautinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailos montuotojas 2023“. Konkurso užduotis- sumontuoti paplūdimio gultą, naudojant gipskartonio konstrukciją. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo apdailininko specialybės pirmakursis Augustas Spulginas ir trečiakursis  Lukas Chmieliauskas. Jų komanda sumontavo gultą, kuris buvo vertinamas kaip gražiausias darbas, ir tik keli „pamesti“ konstrukcijoje milimetrai iškrėtė kiaulystę ir  neleido tapti konkurso nugalėtojais - vaikinai iškovojo antrą vietą. Apdovanojimų metu komisijos pirmininkas pabrėžė jų darbo kokybę, technologijos laikymąsi ir sakė, kad bet kuris darbdavys jau šiandien juos priimtų į darbą. Mokiniai apdovanoti diplomais, Lietuvos statybininkų asociacijos tortu, „Makita“ įrankių komplektu, STATREG (statybos sektoriaus darbuotojų kompetencijų ir kvalifikacijų registras) statybininko kortelėmis. Statybininko kortelių turėtojams atsiveria neribotos įsidarbinimo galimybės. Įsigyti statybininko kortelę gali kiekvienas, turintis statybininko diplomą, tačiau papildomai reikia laikyti egzaminą asociacijoje, o mūsų mokiniai, dar nebaigę mokyklos, ją jau turi.

Į Centrą Augustas ir Lukas parvežė dar vieną taurę - šiais mokslo metais jau trečią. Be galo didžiuojamės mūsų mokinių noru tobulėti, išmokti vis daugiau ir daugiau bei garsinti Kėdainių profesinio rengimo centrą.

Vida Radavičienė ir Alvydas Beteika, profesijos mokytojai