Mobilumo stažuotės – puiki galimybė atskleisti ir tobulinti save kaip asmenybę

2023 09 12

Vasaros pabaigoje iš trumpalaikės 2022 m. programos „Erasmus+“ profesinio mokymo srities mobilumo projekto stažuotės Turkijos viešbutyje „Belcekiz Beach Club“ grįžo Kėdainių profesinio rengimo centro Maisto pramonės darbuotojo bei Padavėjo ir barmeno modulinių profesinio mokymo programų mokinės Gabrielė ir Dangira. 60 dienų trukmės profesinė praktika penkių žvaigždučių viešbučio maisto ruošimo ir svečių aptarnavimo sektoriuose merginoms tikrai neprailgo. Mokinės ne tik tobulino savo specialybės praktinius įgūdžius, bet ir mokėsi dirbti komandoje, komunikuoti su kitų tautybių žmonėmis, spręsti iškilusias problemas. Mokinės pasakojo, kad stažuotė kitoje šalyje taip pat keitė ir formavo asmenines savybes. Dangira tapo daug drąsesnė, atviresnė, tolerantiškesnė, pradėjo labiau pasitikėti savimi. Gabrielė laisvalaikiu mokėsi turkų kalbą, prisiminė pomėgį piešti. Profesinė stažuotė baigėsi, bet merginos grįžo su mintimi, jei bus galimybė, vėl dalyvauti „Erasmus+“ mobilumo projektuose.

Irma Zukienė, Profesinio mokymo skyriaus vedėja