Mobilumo vizitai Ispanijoje, Italijoje ir Turkijoje

2020 02 18

Kėdainių profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir 12 profesijos mokytojų  šią savaitę atlieka darbo stebėjimo vizitus Consorzio Lavoro e Ambiente organizacijoje Italijoje, Training Europe organizacijoje Ispanijoje ir mokymo/dėstymo vizitą Kaiserio miesto profesinėse mokyklose Turkijoje.
Darbo stebėjimo vizito Ispanijoje metu paslaugų srities profesijos mokytojos ir praktinio mokymo vadovė susipažins, kaip Ispanijos profesinio rengimo įstaigose vykdoma socialinė integracija, suteikiamos galimybės įgyti profesinę kvalifikaciją nepalankioje padėtyje esantiems besimokantiems asmenims. Taip pat projekto dalyvės lankysis maitinimo, grožio paslaugų ir siuvimo įmonėse ir įgis profesinio mokymo(si) verslo įmonėje organizavimo patirties.
Darbo stebėjimo vizito Italijoje metu projekto dalyvės susipažins su bendrųjų gebėjimų ugdymo integravimu į profesinio mokymo programas, tęstinio profesinio mokymo organizavimu.
Centro profesijos mokytojai ne tik įgyja naujos profesinės patirties, bet ir patys veda profesinio mokymo pamokas kitos šalies mokiniams. Kaiserio technikos profesinėje mokykloje mokytojai Žilvinas Kapočius ir Kęstutis Gužys praves integruotas profesinės anglų kalbos ir automobilių mechaniko mokymo programos profesinių dalykų teorijos ir praktinio mokymo pamokas. Kaiserio statybininkų profesinėje mokykloje profesijos mokytoja Vida Radavičienė demonstruos naujas sienų apdailos technologijas, kolegė Rima Pužauskaitė integruos verslumo užduotis į statybininkų profesinio mokymo programą.
Linkime projekto dalyviams sėkmės mobilumo vizituose.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė