Mokinių stažuotės Italijoje ir Kipre

2024 03 07

Kėdainių profesinio rengimo centras toliau įgyvendina programos „Erasmus+“  2023 m. profesinio mokymo srities mobilumo projekto veiklas. Į trumpalaikio profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumo mokymosi tikslais veiklas Kipre ir Italijoje išvyko 19 mokinių, kurie mokosi pagal Ekspeditoriaus, Individualios priežiūros darbuotojo, Maisto pramonės darbuotojo ir Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo modulines profesinio mokymo programas. Ekspeditoriaus, individualios priežiūros darbuotojo ir maisto pramonės darbuotojo profesijų mokiniai 4 savaites atliks praktiką realiose darbo vietose – logistikos įmonėje „Eurofreight Logistics LTD“,  senelių globos namuose „Terra Santa Rest Home“, viešbučio ,,Theo Sunset Bay Paphos” virtuvėje Kipre. Dažytojo – tinkuotojo padėjėjo profesijos mokiniai 3 savaites praktinį mokymą atliks Italijoje - atnaujins viešbučių patalpas.

Vienas mokinys, kuris mokosi pagal tęstinę Individualios priežiūros darbuotojo modulinę profesinio mokymo programą, dalyvauja ilgalaikio profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumo mokymosi tikslais veikloje ir iki gegužės pabaigos atliks praktinį mokymą senelių dienos centre.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė