Mokslo metus pradėjome puikiu laimėjimu

2023 10 23

Spalio 19 d. Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre, Vilniuje, vyko jaunųjų barmenų MONIN Cup Junior konkursas, kuriame mokiniai iš Telšių, Jonavos, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Alytaus, Marijampolės profesinio mokymo įstaigų varžėsi dėl geriausiojo nealkoholinio kokteilio su Monin produktais titulo. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo barmeno ir padavėjo specialybės pirmo kurso mokinė Kamilė Klimaitė - pristatė savo sukurtą nealkoholinį kokteilį „Kėdainietiškas martinis“. Komisija liko sužavėta kokteilio pristatymu, Kamilės drąsa ir charizma. Kokteiliui pagaminti buvo panaudotas mūsų miesto simboliu laikomas agurkų sirupas, taurė papuošta liofilizuotų agurkų pudra. Komisijai pateiktas su namų gamybos agurkų - pasiflorų skonio ledais. Džiaugiamės įgyta patirtimi ir laimėta pirmąja vieta, sveikiname Kamilę su puikiu laimėjimu.

Darius Biriukas, profesijos mokytojas