2020-iesiems metams besibaigiant- dar vienas laimėjimas

2021 01 04

Išgyvename sudėtingą pandemijos laikotarpį, tačiau mielai atsiliepiame į kvietimus dalyvauti kalėdiniuose renginiuose. Žinoma- nuotoliniu būdu. Gruodžio 23 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko konkursas „Kalėdinė dekoracija iš maisto produktų“, tačiau dekoracijų nuotraukas reikėjo atsiųsti jau savaitę anksčiau. Sukurti kalėdinės dvasios dekoraciją ryžosi  centro profesijos mokytoja Žydronė Noreikienė. Nuotraukos buvo patalpintos Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro Facebook paskyroje ir vyko balsavimas. Į finalą pateko 10 daugiausia patiktukų surinkusių dekoracijų. Didžiausių vertinimo komisijos simpatijų pelnė mūsų centro kalėdinis „Morenginis vainikas“. Sveikiname mokytoją Žydronę ir džiaugiamės dar vienu laimėjimu įžengiant į Naujuosius metus.

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė