Netradicinė pamoka įmonėje

2023 10 24

Spalio 19 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro apdailininkų specialybės A22-7 grupės mokiniai su profesijos mokytojais Nijole Petrusevičiene ir Alvydu Beteika lankėsi Panevėžyje, UAB ,,IGIS“,  kuri gamina glaistus, gruntus, dažus, naudojamus vidaus ir išorės pastatų apdailai. Įmonės projektų vadovas Egidijus Žižys mokinius supažindino su produkcija, kuri yra gaminama įmonėje,  pademonstravo darbo su šiomis medžiagomis procesą. Mokiniai taip pat turėjo galimybę išbandyti šias medžiagas - praktinės pamokos metu naudojo įvairius šiuolaikiškus, modernius apdailos darbų įrankius, pademonstravo savo darbinius įgūdžius, įgytus pirmame kurse. Dėkojame projektų vadovui Egidijui Žižui už nuoširdų priėmimą, žinias, kurias mums perteikė susitikimo metu.

Grįždami namo aplankėme Pašilių stumbryną, Krekenavos miestelyje užkopėme į apžvalgos bokštą, pasigrožėjome  rudenėjančia gamta.

Nijolė Petrusevičienė, profesijos mokytoja