Netradicinė Rugsėjo 1-osios šventė

2020 09 02

Saulės nušviestą rugsėjo 1-osios rytą su nerimu ir jauduliu pasitiko Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė- mokslo metų pradžia šiais metais kitokia nei kasmet. Covid – 19 epidemija pakoregavo Rugsėjo 1-osios šventės scenarijų: šventė atskiroms klasėms/grupėms vyko centro kieme, vėliau laikantis visų rekomendacijų mokiniai trumpam pokalbiui buvo pakviesti į klasei/grupei paskirtą konkrečią patalpą. Susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius su Rugsėjo 1- ąja pasveikino centro direktorius Dangiras Kačinskas, palinkėjo prasmingo ir saugaus mokymosi, paragino rūpintis savo ir kitų saugumu, pasidžiaugė, kad šiais metais mokslus centre pradės 31 I gimnazijos klasės mokinys ir 175 mokiniai, siekiantys įgyti profesiją.

Liudmila Kolojanskienė, Lina Karpienė, neformaliojo švietimo organizatorės