Pokalbis – diskusija ,,Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių galimybės profesiniame mokyme“

2022 09 13

Rugsėjo 13 d. Kėdainių profesinio rengimo centro mokytojus į pokalbį – diskusiją ,,Specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių galimybės profesiniame mokyme“ pakvietė VšĮ ,,Švietimo pagalbos projektas“ ekspertas Ričardas Totoraitis. Diskusijos pradžioje lektorius apžvelgė ir plačiau pakomentavo neįgaliųjų integracijos principus, neįgaliųjų užimtumo situaciją šalyje, kalbėjo apie mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, profesijos įgijimo galimybes bei problemas. Centro mokytojai aktyviai dalyvavo diskusijoje, kaip profesinės mokymo įstaigos galėtų prisidėti prie esminių problemų sprendimo, pasidalino gerąja darbo patirtimi centre įgyvendinant profesinio mokymo programas kartu su socialinių įgūdžių ugdymo programomis.