Programos „Erasmus+” projekto ,,Modeliuojame ateitį“ susitikimas Vengrijoje

2021 09 16

Rugsėjo 6-10  dienomis Budapešto Gépészeti SZC Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája mokykloje po beveik dvejų metų pertraukos vyko antrasis „Erasmus+“ projekto „Modeliuojame ateitį“ susitikimas. Kėdainių profesinio  rengimo centrui  atstovavo projekto narės Rusnė Feiferienė, Jūratė Bitautienė bei projekto koordinatorė Živilė Matukienė.

Projekto susitikimo metu apžiūrėjome priimančią mokyklą, aptarėme nuveiktus darbus, sudarėme tolimesnį veiklos planą, taip pat daug diskutavome apie iškilusius sunkumus ir būdus jiems įveikti. Kartu su informatikos mokytojais mokėmės kurti 3D modelius įvairiomis programomis bei turėjome galimybę savo kurtus modelius atsispausdinti. Taip pat lankėmės įmonėje Replication knowledge system, kur išklausėme paskaitą apie 3D spausdintuvų galimybes ir pritaikymą, taip pat išbandėme virtualios realybės akinius.

Susitikimo šeimininkai projekto dalyviams buvo paruošę turiningą kultūrinę programą. Jos metu aplankėme gražiausią Budapešto parlamentą, senąjį Budos miestą bei Estergomą,  buvusią Vengrijos karalystės sostinę.

Grįžome įgiję naujos patirties ir nusiteikę tolimesniam darbui.

Živilė Matukienė, projekto koordinatorė