Projekto dalyvių susitikimas Jelgavoje

2023 02 06

Kėdainių profesinio rengimo centras toliau įgyvendina programos „Erasmus+“ projektą   „Profesinės anglų kalbos gebėjimų tobulinimas siekiant geresnių profesijos rezultatų“ („Improving Vocational English Language Abilities for Better Performance in the Profession“). Vasario 1-2 dienomis projekto dalyvės Aurima Bajorūnienė ir Jurgita Zakarauskaitė dalyvavo antrame projekto partnerių susitikime Jelgavoje, Latvijoje. Susitikimo metu projekto dalyviai aptarė jau įgyvendintas veiklas, sukurtus projekto rezultatus, pasidžiaugė sėkmėmis, išskyrė tobulintinus aspektus. Buvo aptartas tolimesnių veiklų planas, jo įgyvendinimas. Projekto koordinatorės Anna Vintere iš Jelgavos technikos mokyklos ir Aurima Bajorūnienė pristatė tyrimo apie profesinės užsienio kalbos poreikį rezultatus, aptarė kito susitikimo veiklas ir galimas datas.

Aurima Bajorūnienė, projekto koordinatorė