Rugsėjo 1-osios šventė Kėdainių profesinio rengimo centre

2023 09 04

Ruduo prasideda gražia švente – Mokslo ir žinių diena, kuri atveria mokyklų duris. Rugsėjo pirmąją kasmet atgyja visos Lietuvos mokyklos. Šią dieną atgijo ir Kėdainių profesinio rengimo centras, kuriame nuo pat ryto jau būriavosi, šurmuliavo mokiniai. Šiemet Centre mokysis 563 jaunuoliai.

Tradiciškai šventė vyko Centro kieme, į kurį susirinko visa bendruomenė, atvyko svečių.

Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną, prasidėjo sveikinimai. Centro direktorius Dangiras Kačinskas, sveikindamas bendruomenę su Rugsėjo 1-ąja, kalbėjo, kad metai bus kupini iššūkių, pokyčių, tačiau visus sunkumus galima įveikti susitelkus, padedant vienas kitam, ir palinkėjo ištvermės bei  Dievo palaimos.

Daug gražių, šiltų, įkvepiančių žodžių Centro bendruomenei išsakė šventėje dalyvavę svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Fiodorovas, UAB „Sakret LT“ gamybos vadovas, aktyvus Centro tarybos (kolegialaus valdymo organo) narys Egidijus Augutavičius, UAB „Vyteda“ vadovas Justas Aleknavičius,  Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto, kurio veikla vyksta mūsų Centre, klausytojos Vida Liutkevičiene ir Angelina Gadeikienė. Svečiai dėkojo už ilgametį bendradarbiavimą, pabrėžė žinių svarbą konkurencinėje visuomenėje, linkėjo sėkmingos pradžios ir gerų rezultatų mokslo metų pabaigoje.

Po sveikinimų, skambant Kėdainiams skirtai dainai „Aš noriu būti čia“, mokiniai su savo klasių ir grupių vadovais rinkosi į klases dar pabūti kartu, pabendrauti, pasidžiaugti švente.

Nauji mokslo metai prasidėjo. Kiekviena nauja pradžia nuteikia viltingai. Tikėkime, kad šie mokslo metai, kaip ir buvo linkėta, mūsų Centro bendruomenei bus sėkmingi ir prasmingi.

Birutė Baltrūnienė, šventės vedėja