Suvirintojų ir kirpėjų stažuotė Turkijoje, Izmiro mieste

2023 11 17

Kėdainių profesinio rengimo centro dvi kirpėjo ir šeši suvirintojo specialybės mokiniai nuo lapkričio 12 d. pradėjo keturių savaičių stažuotę pagal ,,Erasmus+“ programos 1 pagrindinio veiksmo asmenų mobilumas mokymosi tikslais Nr.23-1-LT01-KA121-VET-000127568 projektą. Suvirintojai savo profesinius įgūdžius tobulina ,,Koral” ir ,,Santim Makina” įmonėse, o būsimosios kirpėjos – grožio salone ,,Seckin”. Tikimės, kad stažuotės metu mokiniai pagilins ne tik savo profesines žinias ir įgūdžius, anglų kalbos žinias, išmoks pasakyti keletą turkiškų žodžių, bet ir įgis naujos praktinės patirties, patobulins savo asmenines savybes bei bendradarbiavimo ir darbo komandoje įgūdžius, turiningai leis laisvalaikį aplankydami istoriškai senojo Izmiro miesto vietas.

Olga Lukšienė, psichologė