Vėl prizininkų gretose

2023 10 27

Spalio 26 d. Jelgavos technikos mokykloje (Latvija) vyko tarptautinis plytelių klojėjų profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo profesinio mokymo įstaigų mokiniai iš Pabaltijo valstybių. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo antro kurso apdailininko specialybės mokinys Armandas Šveruba. Armandas užtikrintai neapleidžia prizininkų gretų. Jis puikiai susitvarkė su konkurso metu iškilusiais iššūkiais ir laimėjo trečią vietą. Konkurso užduotis buvo sudėtinga, reikalaujanti matematinių, braižybos, profesinių žinių ir įgūdžių. Armando darbas išsiskyrė iš kitų darbų atlikimo kokybe, tvarkingu. Jam pritrūko tik ... spartos. Kadangi mokinys pasiruošimui turėjo tik savaitę laiko, pasiektas rezultatas - tiesiog puikus!

Dalyvavimas tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse finansuotas iš programos „Erasmus+“ 2003 m. mobilumo projekto lėšų. Kartu su mokiniu vyko profesijos mokytojai Vida Radavičienė ir Alvydas Beteika. Mokytojai stebėjo kolegų darbą, susipažino su praktinio mokymo dirbtuvėmis, turima įranga, dalijosi patirtimi.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja