Vėl sugrįžo rugsėjis

2021 09 02

Išskubėdama margaspalvė vasara atkėlė vartus rudeniui. Pro juos ir atėjo Rugsėjo 1-oji, kuri žymi naują pradžią ir primena, kad mokyklose vėl prasidės didysis darbymetis. Po ilgos pertraukos pagaliau atsivėrė mokyklų durys. Su džiaugsmu savo mokiniams duris atvėrė ir Kėdainių profesinio rengimo centras.
Lietuvos Respublikos himnu pradėjome tradicinę Rugsėjo 1-osios šventę, kuri mūsų centrui yra jubiliejinė – 20-oji. Džiugu, kad vėl sulaukėme šventės, kai galime vienas kitą gyvai matyti, girdėti ir, svarbiausia, jausti.
Ilgai laukto sugrįžimo džiaugsmu, susipynusiu su jauduliu, nerimu ir viltimi, pasidalijo centro direktorius Dangiras Kačinskas. Daug gražių, šiltų, įkvepiančių žodžių centro bendruomenei išsakė šventėje dalyvavę svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Fiodorovas, Kėdainių r. savivaldybės meras Valentinas Tamulis, AB „Lifosa“ technikos direktorius Tomas Janonis, Senojo Kėdainių trečiojo amžiaus universiteto rektorė Gražina Jedemskienė. Sveikinimus vainikavo Šv. Jurgio parapijos klebono kunigo Artūro Stanevičiaus ganytojiškas žodis ir bendra malda.
Po iškilmingos šventės dalies mokiniai pasklido po klases dar pabendrauti su klasių ir grupių vadovais.
Gera sugrįžti į vėl atgijusią mokyklą. Viliamės, kad ji bus gyva visus mokslo metus.

Birutė Konstanblackaitė-Baltrūnienė, šventės vedėja