Žinių turnyras „Lietuva – tai aš“.

2024 03 12

Artėjant Kovo 11-ajai mokiniai iš įvairių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų susirenka į respublikinį profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyrą „Lietuva – tai aš“. Tradiciniu tapęs renginys šiais metais vyko jau vienuoliktą kartą ir sulaukė mokinių komandų net iš 16 skirtingų profesinių mokyklų. Svetingai priėmė ir renginiui įspūdingą erdvę suteikė Vytauto Didžiojo karo muziejus. Renginį organizavo Kauno profesinės mokyklos. Mokiniai turnyro metu atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, nacionalinį saugumą ir krašto gynybą, lietuvių kalbą, literatūrą, etninę kultūrą, gamtą ir geografiją.

Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo A22-3 gr. mokinys Gytis Janarauskas ir M22-3 gr. mokinė Kamilė Vilkelytė. Sekėsi neblogai- buvome septinti.

Lionė Šilagalytė, istorijos mokytoja