Anglų kalbos gebėjimų tobulinimas Maltoje

2023 02 28

Kėdainių profesinio rengimo centre įgyvendinamas programos  ,,Erasmus+“ Asmenų mobilumo mokymosi projektas „Lygios ugdymosi galimybės visiems“ - puiki galimybė Centro darbuotojams patobulinti anglų kalbos kalbinius gebėjimus, kurių pakankamai dažnai prireikia lydint mokinius į stažuotes. Vasario 13-17 dienomis ši galimybė buvo suteikta Centro darbuotojoms Aušrai, Irmai, Editai ir Jūratei, kurios dalyvavo Maltos „Maltalingua“ kalbų mokykloje organizuojamuose mokymuose. Penkias dienas mokėsi anglų kalbos gramatikos, tobulino kalbėjimo, klausymo gebėjimus. Projekto dalyvės laisvalaikiu daug keliavo, bendravo su vietos gyventojais, klaidžiojo siauromis senosios sostinės Mdinos gatvelėmis, apžiūrėjo Gozo salą nuo aukštų Viktorijos miesto mūro sienų. Vaišinosi šviežios žuvies patiekalais Maršaloko pakrantėje, gėrėjosi Valetoje karnavaliniais rūbais pasipuošusiais gyventojais.

Jūratė Daukšienė, projekto dalyvė