Ateities dabartyje beieškant

2022 02 14

Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė, atsižvelgdama į nūdienos realijas,  siekdama užtikrinti mokinių visapusišką tobulėjimą bei ieškodama  įvairių būdų mokyti bei mokytis inovatyviai,  lavindama reikalingas sėkmingai integracijai į darbo rinką kompetencijas,  aktyviai dalyvauja tarptautiniuose programos Erasmus+ projektuose. Vasario 7-11 dienomis, įgyvendindami tarptautinio Erasmus+ projekto „Modeliuojame ateitį“  veiklas, centro mokiniai Savina Katerina Brigytė, Kamilė Jušinskaitė, Gabrielius Seliuginas, Laurynas Česas ir mokytojai Tadas Toleikis bei Živilė Matukienė lankėsi Escola Básica e Secundária de Ermesinde mokykloje (Portugalija).

Projekto susitikimo metu mokiniai mokėsi programuoti ir surinkti  ARDUINO konstruktorius, lankėsi Catim įmonėje, kur elektrolizės būdu mokėsi išgauti vandenilį bei gaminti elektrą, susipažino su 3D spausdinimo galimybėmis, išbandė virtualios realybės akinius, video žaidimų kūrimą.

Iš projekto susitikimo grįžę dalyviai džiaugiasi naujomis  patirtimis, įgytomis  žiniomis, parsivežtomis idėjomis.

Živilė Matukienė, projekto koordinatorė