Ateities verslo idėja įvertinta prizu

2023 03 28

Kovo 23 d. Kėdainių profesinio rengimo centro IB gimnazijos klasės mokiniai Austėja Koniušanecaitė ir Aironas Pociūnas dalyvavo respublikiniame profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo konkurse „Verslo žinios karjeros sėkmei 9“, kurį jau 9 kartą organizavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centras. Konkurso tikslas - ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomikos ir verslo žinias.

Renginyje dalyvavo 12 komandų iš įvairių šalies profesinio mokymo įstaigų. Mokinių laukė 3 užduotys: teorinė užduotis „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, viktorina „Protų mūšis“ ir kūrybinė užduotis „Ateities verslas“.

Prieš konkursą mūsų Centro  mokiniai ypatingai ruošėsi kūrybinei užduočiai „Ateities verslas“ – kūrė ateities verslo idėją, galvojo, kaip tinkamai ją pristatyti. Smagu, kad Austėjos ir Airono idėja buvo pripažinta geriausia ir jai skirta 1-oji vieta.

Kol mokiniai rungtyniavo, mokytojams vyko įdomus seminaras „Tarpukario ekonomika: kooperacijos suklestėjimas“, kurį vedė Anykščių Siauruko muziejaus direktorius.

Rima Pužauskaitė, profesijos mokytoja