Atvykstančiojo personalo iš verslo įmonės vizitas

2022 01 25

Programa „Erasmus+” suteikia galimybes profesinio mokymo įstaigoms įgyvendinti ne tik  išvykstamąjį mobilumą, bet ir pasikviesti į savo mokyklas profesinės srities ekspertus.

Įgyvendindami 2020 m. mobilumo projektą „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“, sausio 24-28 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centre organizuosime atvykstančiojo personalo iš verslo įmonės „Belecekiz beach Club Hotel“  mobilumo vizito veiklas. Kolegos iš Turkijos – vyriausiasis virtuvės šefas N. Durgun ir jo asistentas G. Ates, viešbučio maisto ir gėrimų skyriaus vadovas Z. Ozorman bei barmenas U. Turk - ves praktinius mokymus virėjo, padavėjo ir barmeno, maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo profesijų mokiniams, Kėdainių r. sav. gimnazijos klasių mokiniams, kurie mokosi Padavėjo ir barmeno modulinės profesinio mokymo programos modulio „Gėrimų, kokteilių, nesudėtingų šaltųjų ir karštųjų užkandžių gaminimas bei patiekimas”. Pagrindinis mobilumo vizito tikslas yra tobulinti besimokančiųjų ir profesijos mokytojų praktinius įgūdžius,  naudojant centro infrastruktūros plėtros projekto metu atnaujintą maisto pramonės srities mokymo(si) programų mokymo įrangą. Taip pat mobilumo vizito metu vykdysime ir kitas rajono bei centro bendruomenes įtraukiančias veiklas: užsiėmimus Kėdainių pagalbos šeimai centro auklėtiniams, praktinį seminarą - degustaciją mūsų centro bendruomenei, atvirų durų dieną Kėdainių r. sav. ugdymo įstaigų mokiniams.

Tikimės, kad Turkijos virtuvės šefų, profesionalių barmenų bei centro profesijos mokytojų vykdomos veiklos besimokantiesiems bus patrauklios ir motyvuos siekti profesionalumo savo srityje.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė