Būsimųjų automobilių mechanikų ir suvirintojų tarptautinė stažuotė Turkijoje

2021 11 18

Kėdainių profesinio rengimo centras toliau vykdo 2020 m. programos „Erasmus+“  mobilumo projektą „Tarptautinė patirtis - profesinio mokymo kokybės užtikrinimas“ ir  šiuo metu įgyvendina automobilių mechaniko ir suvirintojo profesijų mokinių 4 savaičių trukmės stažuotę Izmiro  miesto (Turkija) automobilių priežiūros ir remonto bei metalo apdirbimo įmonėse. Antro kurso būsimieji automobilių mechanikai profesines žinias gilina įmonėse „Audi Eroz“ ir „Mercedes-Benz/BMW Yetkili Servisi Otomol“, trečio kurso mokiniai, kurie siekia tapti suvirintojais, praktiką atlieka metalo apdirbimo įmonėje „Koral Makina“.

Automechanikams praktikos metu bus naudinga pagilinti modulio „Otto“ variklių maitinimo ir uždegimo sistemų techninė priežiūra ir remontas” praktines žinias, taip pat susipažinti su automobilių periodinio techninio aptarnavimo darbais. Suvirintojai stažuotės metu tobulins rankinio lankinio suvirinimo lydžiaisiais glaistytais elektrodais ir dujinio suvirinimo būdų praktinius įgūdžius.

Mokiniai praktiką atlieka daugiamilijoniniame mieste, kuriame jie planuoja aktyviai leisti laisvalaikį ir maksimaliai pažinti šios šalies kultūrą, kartu su kolegomis iš įmonių apsilankyti futbolo varžybose, susipažinti su įžymiomis Izmiro miesto vietomis.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė