Dar vienas laimėjimas profesinio meistriškumo konkurse

2021 11 30

Lapkričio 24 d. Kėdainių profesinio rengimo centro I kurso A21-3 gr. mokinys Lukas Kripcevičius ir FŠ21- T grupės mokinys Paulius Labutis dalyvavo tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Plytelių klojėjas 2021“, kuris vyko Vilniaus statybininkų rengimo centre.

Nuolatinis noras tobulėti ir kuo geriau pažinti savo profesiją paskatino šiuos mokinius pasivaržyti savo gebėjimais ir žiniomis su Lietuvos ir atvykusiais iš užsienio būsimaisiais apdailininkais. Lukas ir Paulius šiame konkurse užėmė garbingą  IV vietą, aplenkdami komandas iš šalies sektorinių mokymo centrų. Tikėtina, kad jie bus puikūs statybininkai, nes vienas iš pagrindinių centro tikslų - užauginti kuo daugiau savo srities profesionalų.

Laimutė Dulkinienė, profesijos mokytoja