Edukacija Mr. Clay Kauno studijoje

2023 11 07

Baigdami įgyvendinti ,,Erasmus+“ projektą ,,Mikro ir projektinio mokymo metodais grįstas žiedinės ekonomikos ir ekologinio sąmoningumo kursas, skirtas profesinio rengimo institucijoms (TREE)“, Kėdainių profesinio rengimo centro apdailininko specialybės mokiniai turėjo galimybę lapkričio 6 d. dalyvauti netradicinėse profesinio mokymo pamokose – edukacijoje Mr. Clay Kauno studijoje. Mokymus vedė Mr. Clay - molio tinkai/clay plasters vadovė Raimonda. Užsiėmimų metu susipažinome su tvariomis apdailos medžiagomis ir jų panaudojimo galimybėmis (molio tinkais, glaistais ir dažais). Išklausę trumpą teorinį pristatymą, mokiniai galėjo ne tik stebėti technologinius procesus, bet ir patys juos išbandyti. Mokymuose įsigijome tvarių apdailinių medžiagų ir apdailai atlikti reikalingų įrankių. Šios tvarios medžiagos bus naudojamos įrengiant naują apdailininkų teorinio mokymo kabinetą.

Tikimės, kad mums sėkmingai pavyks panaudoti įgytas žinias, kurias suteikė Mr. Clay -molio tinkai/clay plasters vadovė Raimonda. Dėkojame jai.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja