Ekonomikos ir verslo žinių meistriškumo konkursas – puiki patirtis

2022 03 21

Kovo 17 d. IB gimnazijos klasės mokiniai Miglė Zenkevičiūtė ir Žygimantas Seniūnas dalyvavo respublikiniame profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių meistriškumo konkurse ,,Verslo žinios karjeros sėkmei 8", kurį organizavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centras. Konkursas organizuojamas jau 8 -ąjį kartą, į konkursą atvyko 12 komandų iš visos Lietuvos. Konkurso užduotis sudarė teorinė dalis (testai), praktinės  ir loginės  užduotys. Mūsų centro gimnazistams šis konkursas pirmasis, bet jie pasirodė puikiai. Tiesa, iki prizinių vietų truputį pritrūko sėkmės, tačiau Miglė ir Žygimantas pelnė apdovanojimą ,,Jauniausia komanda”.

Kol mokiniai atliko konkurso užduotis, mokytojai dalyvavo seminare ,,Kaip mokytojui nevirsti paslaugų teikėju?”

Sutikome naujų draugų, pažadėjome atvykti kitais metais ir grįžome kupini gerų įspūdžių.

Rima Pužauskaitė, profesijos mokytoja