Fotografijose - gyvenimo laiko atspindžiai

2023 08 24

Tęsiasi Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenės pažintis su geriausiais  Lietuvos spaudos fotografų klubo narių darbais - Centro erdvėse fotografo Ramūno Danisevičiaus žvilgsnis į bene visas gyvenimo sritis. Jo fotografijose atpažįstamos vietos, veidai, įvykiai, laisvalaikis, politika, menas, miesto erdvės. Gyvenimo laiko atspindžių nuotraukose skirtingais diapazonais,  įvairiausiais atspalviais skleidžiasi visa gyvenimo panorama ir prasmė.

Ramūnas Danisevičius gimė 1973 m. Biržuose. Vilniaus aukštesniojoje technologijos mokykloje studijavo fotografiją. Spaudos fotografu dirba nuo 1993 metų.

2001 metais tapo Lietuvos fotomenininkų bei Lietuvos spaudos fotografų klubo nariu. Yra surengęs individualią parodą Lietuvoje bei užsienyje, pelnė 37 apdovanojimus. Konkurse „Lietuvos spaudos fotografija“ 2001-2008 metais gavo 18 „Auksinių kadrų“.