Gerumo akcija ,,Belaukiant Kalėdų”

2022 12 15

Artėjant gražiausioms metų šventėms visi stengiamės dalintis gerumu ir šiluma su aplinkiniais.

Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai, jaunimas, lankantis Atvirąsias jaunimo erdves, lapkričio – gruodžio mėnesiais kūrė kalėdinius atvirukus, rašė šventinius sveikinimus, gražiausius palinkėjimus senjorams, gyvenantiems Kėdainių r. sav. socialinio ir ugdymo namuose. Gruodžio 12,13,14 dienomis Centro maisto pramonės darbuotojo, virėjo  specialybės mokinės Beata, Gabrielės, Kamilė, Ieva, Akvilė pradžiugino Dotnuvos slaugos namų, Šėtos ir Josvainių  socialinio ir ugdymo centrų gyventojus: skaitė palinkėjimus ir dovanojo atvirukus, mokinių keptus kūčiukus, kartu gamino greituosius desertus. Seneliai dėkojo visai Centro bendruomenei už šiltus linkėjimus ir parodytą šiltą dėmesį.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja