Greitis ir išmintis- kartu

2021 11 30

Jau antrą kartą Kėdainių profesinio rengimo centre vyko gimnazistų varžytuvės ,,Išmaniau. Gudriau. Greičiau.“ Varžytuves kasmet organizuoja centro Tiksliųjų, gamtos mokslų ir fizinio ugdymo metodinė grupė. Šiais metais tarpusavyje varžėsi I ir II gimnazijos klasių mokiniai. Prisistatydami, skanduodami komandos šūkius, dalyviai džiugino savo išradingumu, o vėliau entuziastingai ir energingai vykdė sportines ir teorines užduotis. Netradicinių estafečių, klausimų gausa privertė mokinius pademonstruoti ir judrumo, ir mąstymo azartą. Atlikdami chemijos, fizikos, biologijos, matematikos, informatikos užduotis mokiniai parodė geras žinias, o sportinis tempas prilygo olimpiadoms. Nesnaudė ir sirgaliai: plojimais, šūksniais linkėjo savo klasės komandos  draugams sėkmės. Nenugalima buvo IIB gimnazijos klasės komanda, užėmusi pirmą vietą, bet svarbiausia, kad varžytuvės pasiekė tikslą – mokiniai dalyvavo noriai, sumaniai, draugiškai.

Alma Valonienė, fizikos mokytoja