Įgyvendinama neformaliojo vaikų švietimo programa ,,Kepimo džiaugsmai”

2022 02 10

Ne pirmus metus Kėdainių profesinio rengimo centre vyksta užsiėmimai pagal neformaliojo vaikų švietimo programą ,,Kepimo džiaugsmai”. Nuo vasario mėn. užsiėmimus pradėjo lankyti 30 (7-19 metų amžiaus)  kėdainiečių, kurie  susipažįsta su konditerio specialybe, konditerijos tradicinėmis ir naujausiomis žaliavomis, technologijomis, jų panaudojimu ir pritaikymu, naujų skonių derinimu. Praktinių užsiėmimų metu dalyviai mokosi gaminti įvairius šiuolaikiškus, tradicinius ar išskirtinius konditerinius gaminius, saugiai naudotis įrengimais, estetiškai ir kūrybiškai patiekti pagamintus konditerijos gaminius. Kepdami, puošdami ir ragaudami pačių pagamintus nepakartojamo skonio gardėsius programos dalyviai tampa aistringais konditerijos mėgėjais, su džiaugsmu tarpusavyje dalijasi kepiniais.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja, programos vadovė