Intensyvi profesinio veiklinimo savaitė

2023 04 12

Balandžio 3, 4 ir 7 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centras sulaukė nemažo būrio Kėdainių „Ryto“ progimnazijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazijos ir Kėdainių r. Vilainių mokyklos – darželio „Obelėlė“ mokinių – vyko profesinio veiklinimo užsiėmimai. Viena iš populiariausių profesinio veiklinimų programų yra picų kepimas, tad nenuostabu, kad šią programą dažniausiai renkasi vyresnieji mokiniai. Josvainių gimnazistės ir „Ryto“ progimnazijos mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Ingrida ir Audrone mokėsi kepti picas, o profesijos mokytojas Darius supažindino su kokteilių gamybos ypatumais. Mažieji „Obelėlės“ mokiniai susipažino su virėjo specialybe, dekoravo sausainukus, juos ragavo, o vėliau lankėsi kirpėjo, siuvėjo, kosmetiko, apdailininko, suvirintojo ir automobilių mechaniko  specialybių mokymo bazėse.

Jūratė Daukšienė, socialinė pedagogė