Iš didžiausio Lietuvoje konkurso - 3 prizinės vietos

2024 04 26

Balandžio 24, 25 dienomis Marijampolės profesinio rengimo centre vyko vienas didžiausių Lietuvoje Nacionalinis svetingumo sektoriaus konkursas ,,AEHT LT 2024“. Į konkursą suvažiavo 88 dalyviai iš 22 skirtingų ugdymo įstaigų. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo 5 mokiniai, kurie savo jėgas išbandė 4 rungtyse: baristo,  restorano aptarnavimo, karvingo (vaisių raižymo meno), kokteilių paruošimo.

Iš  konkurso mokiniai grįžo iškovoję 3 prizines vietas: Rugilė Laskauskaitė – I vieta karvingo rungtyje, Miglė Zenkevičiūtė – II vieta karvingo rungtyje, Melita Jaroševič – III vieta restorano aptarnavimo rungtyje.

Konkurso metu  mokiniai įgijo patirties, pasitikėjimo, įgūdžių. Mokinius konkursui paruošė profesijos mokytojas Darius Biriukas. Sveikiname visus konkurso dalyvius ir laimėtojus.

Darius Biriukas, profesijos mokytojas