Kalėdinis Counter Strike konkursas

2021 12 22

Gruodžio 20 – 22 d. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko Counter Strike 1.6 turnyras 5x5, kurį organizavo ir vykdė IT21-4 kompiuterinės įrangos derintojo profesijos mokiniai kartu su profesijos mokytojais Tadu Toleikiu ir Arvydu Kantautu. Konkursas sulaukė didelio mokinių susidomėjimo - dalyvavo 60 mokinių, iš kurių buvo sudaryta 12 komandų, taip pat dalyvavo ir centro mokytojų komanda.

Visas tris turnyro dienas labai įnirtingai, emocionaliai ir aktyviai vyko kova dėl prizinių vietų. Pirmoji turnyro vieta atiteko A21-3 gr. komandai, II vietą užėmė A20-3 gr. komanda ir III vieta atiteko AM20-3 gr. komandai. Nugalėtojams buvo įteiktos centro atminimo dovanėlės.

Sveikiname prizininkus ir visus dalyvavusius pirmą kartą centre organizuotame Counter Strike konkurse.

Tadas Toleikis, profesijos mokytojas