Kalėdinis dekoras ne tik ant sausainių

2021 12 21

Pirmą gruodžio mėnesio savaitę Kėdainių profesinio rengimo centro A20-3 gr. vienuolika mokinių vyko į Panevėžio profesinio mokymo centro sektorinį centrą. Čia mokiniai galėjo išbandyti keletą paviršių dekoravimo technikų ir dalyvauti regioniniame konkurse ,,Kalėdinis dekoras”. Vienas iš būdų šventinei nuotaikai sukurti ir yra namų dekoravimas įvairiomis dekoracijomis. Konkurse dalyvavę šešių profesinio mokymo įstaigų apdailininkai įrodė, kaip savo įgytas žinias galima pritaikyti laukiant švenčių. Užduotyje buvo nurodyta, kad gaminio pagrindas turi būti gipso kartono plokštė, o dekoravimui naudoti dekoratyvinius glaistus ir dažus.

Vertinimo komisijai buvo pateikti 33 dekoro gaminiai, iš jų atrinkta15 geriausių darbų, tarp kurių pateko ir mūsų centro 4 mokinių darbai: Modestos Paškevičiūtės, Ugniaus Kontrimo, Dovydo Gaučio ir Kajaus Šniurevičiaus. Vėliau iš 15 darbų atrinkti 3 geriausi darbai. Džiaugiamės ir sveikiname Modestą Paškevičiūtę, užėmusią I vietą. Konkursui mokinę paruošė profesijos mokytoja Vida Radavičienė.

Visi konkurse dalyvavę mokiniai apdovanoti padėkomis ir saldainių dėžutėmis, o konkurso nugalėtoja Modesta- padėka, ,,auksine” glaistykle ir kitomis dovanomis.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja