Kokybės pažymėjimas

2024 02 01

Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė yra aktyvi įgyvendinant programos „Erasmus+“  profesinio mokymo srities mobilumo projektus, kurių metu pasiekiami ne tik numatyti kiekybiniai ir kokybiniai rezultatai, bet taip pat svariai prisidedama prie Centro strateginių tikslų įgyvendinimo. Bendruomenės dalyvavimas mobilumo projektų veiklose sustiprino Centro tarptautiškumą, suteikė galimybes ir prieinamumą tarptautiniuose projektuose dalyvauti mažiau galimybių turintiems mokiniams ir tarptautiškumo patirties neturintiems darbuotojams.

Džiaugiamės, kad mūsų pastangos buvo pastebėtos – Švietimo mainų paramos fondas įvertino Centro mobilumo projektų įgyvendinimą ir suteikė kokybės pažymėjimą „Pažangumo ženklas“. Šis pažymėjimas yra pripažinimo ženklas, kuris įrodo, kad mūsų darbas yra ne tik kokybiškas, bet ir atitinka „Erasmus“ kokybės standartus. Tai mums suteikia motyvacijos toliau plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą ir nuosekliai įgyvendinti Centro Tarptautiškumo strategiją vadovaujantis principu - vieną kartą Erasmus, visada Erasmus.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė