Kolegų iš Prancūzijos mobilumo vizitas

2023 03 28

Kėdainių profesinio rengimo centre kovo 28-30 dienomis viešės kolegos iš Prancūzijos šiaurėje esančio Douai miesto. François Rabelais aukštesnės profesinės mokyklos virtuvės šefo profesijos mokytojai ir švietimo konsultantė dalyvauja programos „Erasmus+“ mobilumo projekto mokymo užduočių veikloje, kurios metu pasidalins profesine patirtimi su Virėjo profesinio mokymo programos mokytojais ir mokiniais, organizuos praktinį seminarą „Aukštutinės Prancūzijos regiono virtuvės patiekalų paruošimas“ Kėdainių r. sav. viešojo maitinimo įmonių darbuotojams.  Kolegos ne tik skleis profesinę patirtį, bet ir patys mokysis gaminti lietuviškus tradicinius patiekalus, dalyvaus šakočio kepimo edukacijoje ir lankysis Kėdainių rajone esančioje maisto pramonės įmonėje „Kėdainių konservai“. Tikimės, kad trumpo vizito metu abi pusės – Centro bendruomenė ir kolegos iš François Rabelais aukštesnės profesinės mokyklos – pasimokys vieni iš kitų, atras naujus skonius ir įgis nepamirštamų patirčių.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė