Kultūros paso edukacija - kelionė laiku

2023 04 12

Kultūros paso edukacijos – priemonė, leidžianti mokiniams valstybės lėšomis lankytis įvairiausiuose kultūros ir meno renginiuose: spektakliuose, koncertuose, parodose ir kitose pažintinėse bei edukacinėse kultūros veiklose. Balandžio 6 d. Kėdainių profesinio rengimo centro aktų salėje I-IV gimnazijos klasių mokiniai stebėjo Kultūros paso paslaugų edukacijos „Lazeriai, eksperimentai ir sprogimai – spektaklis „Eureka!” momentą, kai visų laikų garsiausi mokslininkai patyrė savo atradimo džiaugsmą ir sušuko „eureka!”. Lazeriai, eksperimentai ir sprogimai pavertė šią kelionę neužmirštamu nuotykiu, vedėjų komentarai padėjo lengviau suprasti eksperimentuose vykstančius procesus, sukūrė magišką atmosferą. Edukacija praturtino mokinių turimas fizikos, chemijos, istorijos žinias, įtikino, kad visos mokslo šakos gali būti įdomios, leido iš arčiau susipažinti su STEAM dalykais. Netradicinėje pamokoje – edukacijoje dalyvavo ir mokiniai iš Kėdainių „Atžalyno“ bei Kėdainių r. Akademijos gimnazijų.

Po renginio svečiai susipažino su Centro profesinio mokymo baze.

Alma Valonienė, fizikos mokytoja