Kviestinių ekspertų iš Portugalijos mobilumo vizitas

2023 03 15

Kėdainių profesinio rengimo centras įgyvendina programos „Erasmus+“ 2021 m. mobilumo projekto veiklą – kviestinių ekspertų iš užsienio šalių mobilumas. Kovo 14-16 dienomis Centre lankosi Agrupamento De Escolas De Penacova mokyklos darbuotojų komanda. Kviestinių ekspertų iš Portugalijos tikslas - supažindinti Centro bendruomenę su socialinės įtraukties ir įvairovės priemonėmis, strategijomis, kurios yra įgyvendinamos jų mokymo įstaigoje. Kolegos pasidalins turima patirtimi, kartu su mūsų mokytojais ves pamokas ir praktinius mokymus Centro mokiniams.

Tikimės, kad bendras darbas su mūsų mokytojais ir mokiniais, mokymasis vieniems iš kitų ne tik sustiprins Centro tarptautiškumo aplinką, prisidės prie kokybiško profesinio mokymo organizavimo  ir socialinės įtraukties priemonių įgyvendinimo, bet ir suteiks daug gerų emocijų tiek mūsų bendruomenei, tiek ir svečiams.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė