Kviestinių ekspertų iš Turkijos vizitas

2022 12 08

Centras įgyvendina programos „Erasmus+“ 2022 m. mobilumo projekto veiklą – kviestinių ekspertų iš užsienio mobilumas. Šia savaitę Centre lankosi viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ komanda:  restorano vadovas Utku Turk, baro vadovas Burak reis Sunay, a la carte virtuvės šefas Sercan Albayrak ir animatorių komandos vadovas Erdem Fat. Kolegos organizuos profesinius užsiėmimus padavėjo ir barmeno, maisto pramonės darbuotojo, virėjo profesijų mokiniams, integruosis į šią savaitę Centre vykstančius bendruomenės renginius. Tokia veikla Centre yra tęstinė, todėl džiaugiamės nuolatiniu bendradarbiavimu ir kartu tikimės, kad viešbučio darbuotojų žinios ir turima praktinė patirtis prisidės prie dar įdomesnio ir patrauklesnio mokinių profesinio mokymo.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė