Matematika išmaniai

2023 11 30

Lapkričio 29 d.  Kėdainių profesinio rengimo centro III gimnazijos klasių mokiniai Martynas Skiparius, Artas Lukošius ir Titto Kaunas dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių matematikos konkurse „Matematika išmaniai“. Konkurse dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Raseinių, Alytaus, Marijampolės profesinio mokymo įstaigų.

Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, lavinti loginį mąstymą, skatinti saviraišką, kūrybingumą. Konkurso dalyviai turėjo atlikti įvairius uždavinius: parinkti teisingas sąvokas, atsakyti į teiginius „Tiesa ar melas?“, atlikti matematinius skaičiavimus.

Centro komanda prizinių vietų nelaimėjo, bet patobulino komandinio darbo įgūdžius, pagilino matematikos žinias.

Jurgita Čiukevičienė, matematikos mokytoja