Mokyklinis profesinio meistriškumo konkursas ,,Ekspeditorius 2024”

2024 04 25

Profesinio meistriškumo konkursai mokiniams – naudingas išbandymas, mokytojams – erdvė ieškoti inovatyvių konkurso organizavimo sprendimų. Balandžio 24 d. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko ekspeditoriaus specialybės mokinių mokyklinis profesinio meistriškumo konkursas ,,Ekspeditorius 2024”.

Konkurso dalyviai atliko dvi užduotis: atsakė į eTest sistemoje pateiktus klausimus ir atliko praktinę užduotį: naudodamiesi specializuotomis logistikos programomis optimizavo surenkamų krovinių gabenimo maršrutą, planavo krovinių gabenimo laiką, krovinių išdėstymą transporto priemonėje. Didžiausią 100 taškų įvertinimą galėjo surinkti tik tie konkurso dalyviai, kurie sėkmingai įvykdė abi užduotis.

Konkurso ,,Ekspeditorius 2024” nugalėtoju tapo Lukas Klimakovas. Konkurso laimėtojas apdovanotas centro diplomu ir atminimo dovanėle.

Sveikiname Luką ir dėkojame visiems konkurso dalyviams, panorusiems išbandyti save ir parodyti kitiems, ko išmoko.

Dalia Sapronienė, profesijos mokytoja