Mokytojų mokymai ir konferencija

2022 12 16

„Skaitmeninis mokytojas – nauja realybė“ - tokiais žodžiais Kėdainių profesinio rengimo centre prasidėjo mokytojų mokymai – konferencija, skirta programos „Erasmus+“ projekto „Skaitmeniniai mokytojai: naujoji karta ir iššūkiai“ rezultatams pristatyti bei supažindinti rajono mokytojus su skaitmeninio mokymo turinio naujovėmis. Džiugu, kad mokymuose dalyvavo net 42 mokytojai ir švietimo darbuotojai iš skirtingų rajono mokyklų ir kitų institucijų. Mokymų dalyviai buvo supažindinti su projekto intelektiniais produktais, pasiektais rezultatais, veiklomis. Vyko ir bandomieji mokymai „Thinkific“ platformoje, kuri yra vienas iš projekto intelektinių produktų. Mokytojai galėjo prisiliesti prie platformos turinio, prisijungti ir išbandyti savo, kaip skaitmeninio mokytojo, kompetencijas bei gebėjimus. Taip pat mokytojai savo skaitmenines kompetencijas galėjo įsivertinti naudodamiesi mokytojų skaitmeninių kompetencijų įvertinimo sistema, pamatyti, kur dar reikia pasistengti. Mokymus vedė Centro anglų mokytojai Živilė Matukienė, Žilvinas Kapočius ir Aurima Bajorūnienė,  VšĮ „eMundus“ atstovė Edita Rudminaitė, kurie jau yra išklausę mokymų kursą Nyderlanduose ir gavę Skaitmeninio mokytojo pažymėjimą. Mokytojai, besidomintys skaitmeniniu švietimu, technologijomis ir skaitmeninių kompetencijų vertinimo bei gerinimo galimybėmis, įgijo naujų žinių, pasidalino gerąja praktika, pabendravo prie puodelio kavos bei pasidžiaugė artėjančiomis šventėmis. Ačiū visiems, kurie atvyko ir dalyvavo konferencijoje!

Daugiau informacijos apie projektą ir rezultatus rasite: https://digitaltutor.eu/

Aurima Bajorūnienė, projekto vadovė