Moliūgai – dekoracija ir maistas

2022 10 21

Spalio 20 d. Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė buvo pakviesta dalyvauti dar vienoje programos „Erasmus+“ mažos apimties partnerystės bendrojo ugdymo sektoriaus projekto ,,Ekologinė mokykla” (Eco Shool) veikloje – naudojant gamtines medžiagas (moliūgus) papuošti Centro erdvę. Mokytojų, kitų darbuotojų ir mokinių atnešti moliūgai buvo išpjaustyti ir jais padekoruotos koridoriaus palangės. Įgyvendinant projekto idėją mokyti taupiai ir atsakingai naudoti bei gaminti maistą be atliekų, profesijos mokytoja Audronė Alminienė kartu su virėjo specialybės V20-7 grupės mokinėmis Ieva Kubiliūnaite, Viktorija Leškute išvirė moliūgų sriubą ir pavaišino Centro bendruomenės narius. Ačiū visiems.

Jūratė Daukšienė, socialinė pedagogė