Nauja patirtis technologijų konkurse

2021 11 30

Lapkričio 26 d. Rokiškio profesinio mokymo centre vyko informacinių technologijų konkursas ,,Skaitmeninės technologijos virtuvėje“ virėjo specialybės mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių. Konkurse dalyvavo Rokiškio, Panevėžio, Kauno, Kuršėnų profesinio mokymo įstaigos ir mūsų centras, kuriam atstovavo V20-7, V19-7 grupių mokiniai Miglė Gudaitytė, Ieva Kubiliūnaitė, Karolis Kovalkovas ir Gytis Sipavičius. Konkurso dalyviai atliko tekstinių dokumentų maketavimo, pateikčių rengimo ir grafinės informacijos tvarkymo užduotis. Vertinimo komisija nusprendė apdovanoti visus dalyvius padėkomis ir Rokiškio profesinio mokymo centro įsteigtomis dovanėlėmis. Džiaugiamės, kad mūsų centro mokiniai konkurso užduotis atliko kruopščiai, greitai ir kokybiškai – taip įvertino komisijos nariai.

Po konkurso užsukome į Rokiškio dvarą – muziejų susipažinti  su Rokiškio miesto istorija. Pavargę, bet laimingi ir pilni įspūdžių vėlai vakare grįžome namo.

Tadas Toleikis, profesijos mokytojas