Neformaliojo vaikų švietimo programa ,,Kepimo džiaugsmai”

2021 10 11

Nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio Kėdainių profesinio rengimo centre  prasidėjo neformaliojo  vaikų švietimo  užsiėmimai ,,Kepimo džiaugsmai“. Programoje dalyvauja  30 Kėdainių miesto ir rajono 7-19 metų vaikų ir jaunuolių. Praktinių užsiėmimų metu dalyviai mokosi gaminti įvairius šiuolaikiškus, tradicinius ar išskirtinius konditerijos gaminius, juos estetiškai pateikti, saugiai naudotis įrengimais. Organizuojama veikla programos dalyviams padeda atrasti  naujų draugų, sustiprinti savo pomėgius, ugdomas savarankiškumas, pasitikėjimas savo jėgomis, kūrybiškumas, bendravimo, darbo komandoje, sprendimų priėmimo įgūdžiai. Taip pat jaunimas iš arčiau susipažįsta su konditerio specialybe ir ši pažintis gali turėti įtakos ateityje renkantis profesiją ar darbinę veiklą. Pagamintus ir iškeptus savo gaminius programos dalyviai degustuoja, aptaria ir džiaugiasi gautu rezultatu.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja