Neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinimas

2022 12 22

Kėdainių profesinio rengimo centre spalio – gruodžio mėnesiais įgyvendinamos neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Saldžios svajonės“, ,,Kulinarinės kelionės“, kurios suskirstytos pagal amžiaus grupes. Užsiėmimus lanko 45 Kėdainių r. sav. jaunuoliai ir jaunuolės.

Užsiėmimų metu programų dalyviai susipažino su konditerio ir virėjo  specialybėmis,  konditerijos ir kulinarijos  tradicinėmis bei naujausiomis žaliavomis, technologijomis, jų panaudojimu ir pritaikymu.  Praktinių užsiėmimų metu jaunimas ruošė paprastus, nesudėtingus ir įmantresnius konditerijos bei kulinarijos gaminius. Dalyvavimas programų veiklose padeda vaikams tapti savarankiškais, ugdo mokinių kūrybiškumą, lavina estetinį skonį, skatina atrasti pomėgius ir ateityje pasirinkti virėjo ar konditerio profesijas.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja