Netradicinė pamoka apdailininkams

2024 01 17

Sausio 10 d. „Makita Lietuva“ techninis konsultantas Arnas Staniulis jau trečią kartą atvyksta į Kėdainių profesinio rengimo centrą su „Prekės ženklo ,,Makita“ firmos statybos profesionaliais įrankiais ir įranga. Nuolatinis bendradarbiavimas leidžia mokiniams susipažinti su naujausiais įrankiais, naujomis jų funkcijomis ir išbandyti juos. ,,Įrankiai patikimi, saugūs, su jais patogu dirbti“ – tai mokinių mintys seminaro metu išbandant įvairias įrankių funkcijas. Aktyviausiai dalyvavę, smalsūs mokiniai buvo apdovanoti firmos prizais, o visiems dalyviams įteikti sertifikatai. Džiugu, kad be apdailininkų gausios komandos profesionalia įranga susidomėjo ir suvirintojo specialybės mokiniai bei profesijos mokytojai.

Tikimės ir ateityje glaudaus bendradarbiavimo, naujausių žinių apie naujus įrankius ir naujas jų galimybes.

Laimutė Dulkinienė, profesijos mokytoja