Netradicinė profesinio mokymo pamoka

2022 03 24

Kovo 22 d.  Kėdainių profesinio rengimo  centro  apdailininkų specialybės mokiniai dalyvavo  ,,Tikkurila” akademijos mokymo centro netradicinėje pamokoje ,,Lubų ir sienų dažymas ekologiškais dažais”.  Akademijos atstovas Rokas Vičkus mokiniams pristatė ne tik įmonės dažus, jų  blizgumo laipsnius, dengiamumą ir kitas savybes, bet ir firmos ,,Anza” dažymui ir paviršių paruošimui skirtus įrankius.  Vyko ir praktinis mokymas- mokiniai skirtingais įrankiais dažė tais pačiais dažais ir stebėjo paviršiaus faktūros,  dengiamumo ir dažų plėvelės blizgumo skirtumus.

Po praktinių užsiėmimų įmonės ,,Hardex” atstovas iš Latvijos pristatė prekės ženklo ,,Gröne”  purkštuvą. Mokiniai išmėgino purkštuvo galimybes įvairios konsistencijos dažais ir išmoko, kaip saugiai ir techniškai teisingai eksploatuoti ir prižiūrėti beorį dažymo aparatą.

Laimutė Dulkiniene, profesijos mokytoja