Netradicinė profesinio mokymo pamoka

2022 10 18

Spalio12 dieną apdailininko specialybės A20-3 grupės mokiniai mokytis išvažiavo į UAB „SANTVARA“, kuri centralizuotai gamina ir specialiomis betonui gabenti mašinomis transportuoja pramoninį betoną į statybos objektus. Apie pramoninio betono gamybą, jo sudėtį, naudojamas medžiagas ir specialius priedus įdomiai ir vaizdžiai papasakojo  direktorė Rasa Bielskytė. Akcinės bendrovės gamybos vadovas Osvaldas Šidlauskas supažindino su visu technologiniu gamybos ir betono transportavimo procesu. Mokiniai aktyviai dalyvavo šioje pamokoje, patys aktyviausi buvo apdovanoti bendrovės suvenyrais. Netradicinėse profesinio mokymo pamokose mokiniai gali tiesiogiai bendrauti su darbdaviais, sužinoti, kokie reikalavimai yra keliami darbuotojams priimant juos į darbą. Esame dėkingi direktorei Rasai Bielskytei ir gamybos vadovui Osvaldui Šidlauskui  už bendradarbiavimą.

Nijolė Petrusevičienė, profesijos mokytoja