Netradicinė profesinio praktinio mokymo pamoka

2023 01 23

Sausio 18 d. Kėdainių profesinio rengimo centre vyko netradicinė profesinio praktinio mokymo pamoka „Makita“ prekės ženklo  įrankiai profesionlams“ apdailininko ir suvirintojo specialybės I kurso mokiniams. „Makita“ – japonų kompanija, viena didžiausių pasaulyje rankinių įrankių gamintoja, savo asortimente turinti iki 2000 skirtingų modelių elektrinių ir benzininių įrankių, neskaitant jiems skirtų priedų. „Makita“ įmonės atstovas Lietuvoje Arnas Staniulis profesionaliai, išsamiai paaiškino kiekvieno įrankio naudojimą, jo privalumus ir pasiūlė mokiniams juos išbandyti. Su dideliu susidomėjimu dauguma mokinių ir mokytojų išbandė įrankius ir pritarė A. Staniulio nuomonei, kad įrankiai iš tiesų yra kokybiški ir saugūs ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams.

Laimutė Dulkinienė, profesijos mokytoja