Nuaidėjo centro bendruomenės ,,Garbės diena 2022”

2022 05 20

Baigiasi dar vieni mokslo metai. Džiugu, kad jiems besibaigiant yra tokia viena diena, kai dėkojama už atradimus, mažas ir dideles pergales, pasiekimus, norą ir troškimą siekti geriausių rezultatų. Kėdainių profesinio rengimo centre tokia diena - centro bendruomenės ,,Garbės diena 2022” nuaidėjo gegužės 19 dienos popietę.

,,Skuba laiko tėkmė, nešdama dienas, savaites, mėnesius… Rodos, ką tik centre šurmuliavo Rugsėjo 1 –osios šventė, kai kupini naujų idėjų, planų, vilčių sugūžėjome į klases, o šiandien džiaugiamės nuveiktais darbais, pasiekimais, didžiuojamės savo mokinių ir mokytojų išradingumu, akademiniais, meniniais laimėjimais”, -  šventę pradėjo renginio vedėja Živilė Matukienė.

Dalyvauti tokioje šventėje yra didelė garbė kiekvienam mokiniui, mokytojui, kito personalo darbuotojui.  Visada gera dalintis savo džiaugsmais ir pasiekimais su bičiuliais, socialiniais partneriais, draugais. Garbės dienoje dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Fiodorovas ir Šv, Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius.

Centro direktorius Dangiras Kačinskas padėkos raštus ir atminimo dovanas įteikė mokytojams bei kitiems darbuotojams, padėkojo už profesionalų mokinių parengimą profesinio meistriškumo konkursams, aktyvią projektinę veiklą, aktyvumą ir iniciatyvas, ugdomą mokinių pasididžiavimą pasirinkta profesine karjera, rūpestingai ir kuopščiai atliekamą darbą.

Gausus būrys mokinių buvo apdovanoti už profesinius pasiekimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose profesinio meistriškumo konkursuose, akademinius pasiekimus, aktyvią visuomeninę veiklą, saviraiškos pasiekimus. Jiems  padėkas ir atminimo dovanėles įteikė Seimo narys Viktoras Fiodorovas ir klebonas Artūras Stanevičius.

Šventinę nuotaiką renginyje sukūrė centro šokėjai, merginų duetas ir mokytojų bei mokinių ansamblis.  Renginio vedėja Živilė kvietė visus dar kartą pasidžiaugti bendruomenės pasiekimais ir pasisemti įkvėpimo iš kolegų, mokinių, draugų, nesustoti svajoti ir siekti savo tikslų.

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė