Pamoka-seminaras būsimiems apdailininkams

2022 05 18

Gegužės 17 d. Kėdainių profesinio rengimo centro apdailos darbų mokomosiose dirbtuvėse būsimiems apdailininkams vyko netradicinė pamoka-seminaras „Anza“ prekės ženklo dažymo įrankiai“. Pamoką vedė ,,Tikkurila“ akademijos mokymų centro vadovas Rokas Vičkus. Jis pristatė skirtingiems apdailos darbams naudojamus švedų gamybos „Anza“ įrankius, jų išskirtinumus, pasirinkimo ir naudojimo galimybes. Mokiniai buvo aktyvūs seminaro dalyviai- jiems teko diskutuoti, atsakinėti į klausimus, dalintis jau savo turima patirtimi. Refleksijos metu mokiniai teigė, kad po šio seminaro jie tikrai suprato, kad investuoti į darbo įrankius tikrai verta. Tokios pamokos-seminarai yra naudinga patirtis ne tik mokiniams, bet ir profesijos mokytojams.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja